Práve vianočné fotenie je najlepší spôsob, ako osláviť sviatky so svojimi blízkymi. Z krásnych rodinných obrázkov môžete vytvoriť vianočné pohľadnice a nezaplatiteľné spomienky.

Základom je vytvorenie vianočného pozadia na fotenie, ktoré vystihuje vašu rodinu. Pre niekoho je zaujímavejšie decentné, nie moc prezdobené prostredie, ktoré má zároveň nádych luxusu, niekto naopak má rád veľa svetielok, farieb, výzdob, ktoré mu navodzujú pravé Vianoce. Preto je veľmi dôležité sa o vašej predstave vopred porozprávať, prípadne povedať, na aký štýl si vianočnú fotografiu neželáte.

Štylizáciu prostredia vám vieme zabezpečiť na mieru podľa vašich predstáv v prípade, že si termín objednáte dostatočne v predstihu. Samozrejme, veľký výber vianočných motívov máte k dispozícii aj zo stálej ponuky.

RODINNÉ vianočné fotenie prebieha veľmi podobne ako klasické rodinné fotenie. V prípade, že na fotenie príde viacčlenná rodina, je dôležité na to upozorniť už pri objednávaní vianočného termínu fotenia kvôli zabezpečeniu pozadia v dostatočnej veľkosti.

DETSKÉ vianočné fotenie prebieha veľmi podobne ako klasické detské fotenie. Tu je dôležité nahlásiť vek, prípadne pohlavie detí, ktoré sa prídu fotiť. V prípade, že ide o školákov zabezpečíme iné vianočné rekvizity ako v prípade menších detičiek, aby fotografie boli výstižné pre konkrétnu vekovú kategóriu a aby sme nežiadanou výzdobou zbytočne „neuberali“ na veku detí.

PÁROVÉ vianočné fotenie je veľmi špecifickým fotením, ktoré vieme pripraviť na rôzne štýly od klasických vianočných motívov až po tie s nádychom erotiky. K tomuto foteniu je v prípade požiadavky možné zabezpečiť styling, alebo vám vieme outfit odporučiť.

Fotenie trvá približne 1-2 hodiny.

Výsledné fotografie dodávam elektronicky, alebo na požiadanie aj v tlačenej verzii.