Fotenie s bruškom sa dá zrealizovať v akomkoľvek štádiu tehotenstva kedy je už bruško vidieť. Záleží samozrejme na okolnostiach. Dôležitý je zdravotný stav nastávajúcej mamičky a to ako sa ona sama cíti. Ak si počas tehotenstva plánujete iba jedno tehotenské fotenie, potom je ideálnym časom tehotenstvo v okolí 33. týždňa. V tomto období je už bruško výrazne vidieť a ešte stále je mamička v bežnom pracovnom nasadení. Vo vysokom štádiu tehotenstva zvykne bruško klesať a tiež je možné, že sa fotografovanie z rôznych dôvodov nezrealizuje, preto ho netreba odkladať na poslednú chvíľu.

Ak máte záujem o koláže tehotenského fotenia z viacerých období, alebo o koláž s bruškom a bábätkom treba sa dohodnúť vopred, aby sme mohli tematicky pripraviť už prvé fotenie.

Oblečenie a líčenie na tehotenské fotenie závisí od vás samých a od vašej predstavy. Tehotenské fotografie robím na rôzne štýly od elegantných, bláznivých, partnerských až po tehotenské akty. Určite vám rada poradím, pokiaľ nemáte špecifickú predstavu o tom čo fotiť. V každom prípade však platí, že upravená mamička je tá najkrajšia. Na požiadanie zabezpečujem profesionálnu vizáž a úpravu vlasov pre klientku. V prípade vhodného počasia môžeme fotiť aj v exteriéri.

Výsledné fotografie dodávam elektronicky, alebo na požiadanie aj v tlačenej verzii. Pre náročnejšie klientky mám v ponuke ručne vyrobené drevené krabičky s gravírovaním a usb kľúčom.