Základom pre krásne rodinné fotografie je vytvorenie prirodzenej a uvoľnenej atmosféry počas fotenia, aby mali fotky nádych autentickosti. Môžeme fotiť v ateliéri alebo v exteriéri podľa dohody, prípadne s tematickým pozadím na fotenie. Ak máte záujem o tematické rodinné fotenie napríklad o valentínske, halloweenske, vianočné, alebo iné motívy je potrebné sa dopredu o možnostiach porozprávať, aby na fotenie bolo všetko dopredu pripravené.

Rodinné fotenie zahŕňa rôzne kombinácie rodičov, detí, starých rodičov prípadne iných rodinných príslušníkov a priateľov. Odporúčam sa na spoločné fotenie farebne zladiť. Výber outfitu je totiž veľmi dôležitý. Nie je nutné byť v úplne rovnakých farbách, skôr sa vyhnúť výraznej farebnosti s rôznymi vzormi. Stačí vám vybrať napríklad jeden spoločný vzor alebo farbu, ktorú bude mať každý člen rodiny. Nič nepokazíte zaužívanou klasikou rifle a jednofarebný ideálne biely, alebo pastelový top. Výsledný efekt pôsobí elegantnejšie a celkovo krajšie.

V ateliéri mám k dispozícii šaty, topy, vlasové a iné doplnky pre dievčatá do 8 rokov a elegantné kravatky pre chlapcov do 10 rokov. Počas fotenia vás budem usmerňovať, pomôžem vám rozosmiať, alebo inak upútať vaše deti. Dobrá nálada a šťastná rodinka je ideálna kombinácia na rodinné fotografie.

Rodinné fotenie trvá približne 45 – 90 minút podľa počtu osôb a fotografií.

Výsledné fotografie dodávam elektronicky, alebo na požiadanie aj v tlačenej verzii.