Už samotný názov glamour z anglického slova pôvab nám naznačuje, čo glamour fotenie vystihuje. Snaží sa zachytiť krásu, pôvab a príťažlivosť. Každému je jasné, že ide o fotenie takmer výlučne pre ženy.

Hlavný dôraz sa kladie na modelku aj keď väčšinou má na sebe krásne módne, alebo inak výstredné oblečenie. Na rozdiel od módnej fotografie toto nie je ústredným motívom. Modelka je oblečená, ale fotografia vo výsledku má nádych jemnej erotiky, či sexuálneho napätia. Ide o luxusnú fotografiu, na ktorej klientka ukáže seba ako krásnu a zvodnú bez toho, aby sa odhaľovala.

Glamour fotenie väčšinou fotíme v interiéri na pohovke, alebo v zariadenej obývačke, či v iných tematických miestach ako kúpeľňa, hotelová izba, alebo v priestoroch wellness. Na fotenie je dôležité zladiť outfit, vizáž a priestor. Odporúčam zabezpečiť si profesionálnu vizáž a úpravu vlasov. V prípade, že si klientka želá tieto služby zabezpečiť spolu s fotením v jednom balíku je dôležité túto službu objednať vopred spolu s fotografovaním.

Výsledné fotografie dodávam elektronicky, alebo na požiadanie aj v tlačenej verzii. Výsledok takéhoto fotenia býva naozaj jedinečný.