Kedy je ideálne fotiť bábätko, keďže dni novorodenca sú také vzácne, no zároveň rýchlo ubiehajú a bábätko sa mení zo dňa na deň? Fotenie bábätiek je ideálne do 14 dní od narodenia ak to samozrejme podmienky umožňujú. Pri fotení bábätka väčšinou trvá viac ako samotné fotenie celková príprava – prebaľovanie, kojenie a styling. Keďže bábätká v tomto veku ešte nemajú svoj stabilný režim, je veľmi ťažké naplánovať hodinu fotenia na čas spánku. Treba tiež počítať s tým, že s bábätkom sa pri príchode bude manipulovať – minimálne prezliekanie a vyberanie z autosedačky, alebo kočíka.

Na fotenie bábätiek poskytujem celkový styling s rekvizitami ako vajíčko, košík, kufor, či detskú postieľku kam bábätko uložíme. Rôzne doplnky ako čiapočky, čelenky, wrapy, kožušiny a čipkované oblečká. Okrem samostatných fotografií bábätka robím zábery vo vašom náručí, či iné detaily fotografie. Ak máte nejakú konkrétnu predstavu na fotografiu, budem sa snažiť vám ju zrealizovať.

Keďže fotenie bábätiek je veľmi intímne a nesmie prebiehať v časovom strese, je potrebné si vyčleniť na neho niekoľko hodín. Trvá približne od 90 minút až do 3 hodín.

Výsledné fotografie dodávam elektronicky, alebo na požiadanie aj v tlačenej verzii.