Fotenie domácich miláčikov sa stáva čoraz väčším hitom. Tak ako fotografie s inými členmi rodiny, aj zvieratká sú jej súčasťou a milovníci psov, mačiek, dokonca hadov radi zvečňujú svoje puto s nimi aj vo forme fotografií.

Ak by ste mali záujem o takýto typ fotografií, je veľmi dôležité vedieť, že zodpovednosť za správanie svojho domáceho miláčika pri fotení nesiete vy. Ideálne je, ak máte zvieratko dlhšie a poznáte jeho povahu, viete s ním manipulovať tak, aby fotenie s ním mohlo prebehnúť bez akýchkoľvek problémov.

Najčastejšie fotíme psíkov, ale pred objektívom sme mali aj krásneho hada, zajačika, či kocúrika. Fotenie psíkov, mačiek, či iných zvieratiekje veľmi špecifické a aj z dôvodu bezpečného priebehu je nutné takéto fotenie odkonzultovať s fotografkou. Fotíme v exteriéri, ale po dohode aj v ateliéri.

Z prirodzených dôvodov sa fotenie domácich miláčikov nemôže naťahovať a jeho relizáciu je nutné stihnúť v čo najkratšom čase. Väčšinou trvá do 1 hodiny, ale mali sme aj fotenie viacerých výstavných kúskov s aranžovaním, ktoré trvalo 3 hodiny.

Výsledné fotografie dodávame elektronicky, alebo na požiadanie aj v tlačenej verzii.

Cenu za fotenie domácich miláčikov vám pripravíme na mieru podľa náročnosti a typu fotenia.